www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Annelerin Tuhaf Huyları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Crow
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
The Crow

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1788
Yer Yer : Orası , Burası Ne Fark Eder ki ?

Annelerin Tuhaf Huyları  Empty
MesajKonu: Annelerin Tuhaf Huyları    Annelerin Tuhaf Huyları  Puce-p11Cuma Eyl. 24, 2010 3:54 am

''kalk da yerine yat yavrum'' özelliğidir. kanepede uyuyakalınca uykunun en tatlı yerinde sevgili annelerimiz içine eder o güzel olayın. ben yatağımda o kadar güzel uyuyamıyorum ki be anne bırak da rahat rahat uyuyim sabaha kadar.
-Bütün kış sabah erkenden kalkıp bütün pencereleri açıp k..nızın donmasına sebep olan anne yazın ise tam aksine kapalı pencerelerle akşama kadar oturur sebep : içeri toz giriyor
-ne yemek pişireceğine karar veremediği zamanlarda ''akşama hangi yemeği yapsam?'' diye evdekilere sorması. ancak sonunda yine kendi işine gelen yemeği yapması. madem istediğimizi yapmayacaksın neden soruyorsun? sanki portakallı ördek yapmanı istedik senden.*
-Banyoya girmeden önce "etrafı ıslatma" sakal traşına başlamadan önce de "etrafa kıl dökme" demeleri.
-Naylon poşetlerin ağzını öyle bir bağlamak ki poşeti açmak istediğimizde yırtmak zorunda kalmak.
-tabağınıza yemek koyarken siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması.
-portakal suyuna greyfurt süte bal köfteye ıspanak katıp çocuğa kakalamaya çalışmaktır.
kendileri üşüyünce çocuklarınında üşüdüklerini sanmaları.
-eskiyen ama sizin için eskidikçe anlam taşıyan o t shirtleri hep potansiyel cam yer ve/veya toz bezi olarak görmeleri.

-Filmin/maçın en heyecanlı yerinden tv nin önünde bitmeleri
-Her kız arkadaşı sevgili yapma merakı
-Kaybettiğiniz eşyaları eliyle koymuş gibi bulması
-Yoğurt Kabı saklamaları

Ama yinede dünyada en sevdiğimiz varlıklardır Annelerimiz Annelerin Tuhaf Huyları  454977
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Annelerin Tuhaf Huyları    Annelerin Tuhaf Huyları  Puce-p11Cuma Eyl. 24, 2010 7:20 am

Katılıyorum Annelerin Tuhaf Huyları  454977
teşekkürler..
Peeta
HG - Maniac
HG - Maniac
Peeta

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 716
Yer Yer : 12. Mıntıka

MesajKonu: Geri: Annelerin Tuhaf Huyları    Annelerin Tuhaf Huyları  Puce-p11Salı Eyl. 28, 2010 1:39 am

Katılıyorum,, amab yukarda kızlar için yazanlara da katılıyorum xD

Annelerin Tuhaf Huyları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi
» Türkiye'yi bölen tuhaf haritayı uzmanlar yorumladı [ Resimli ]
1 sayfadaki 1 sayfası