www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

En Son Yürekler Ölür - Canan Tan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Crow
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
The Crow

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1788
Yer Yer : Orası , Burası Ne Fark Eder ki ?

En Son Yürekler Ölür - Canan Tan  Empty
MesajKonu: En Son Yürekler Ölür - Canan Tan    En Son Yürekler Ölür - Canan Tan  Puce-p11Salı Ağus. 31, 2010 9:04 pm

Bu kez yazar, aşk’ın yanı sıra organ nakli konusuna da dokundurmuş kalemini. Yaşamla ölümün kıyasıya savaştığı yol ayrımında ge-çen çarpıcı bir öykü. Yanı başımızda yaşanıyormuşçasına gerçek...
“Sen, gözlerinden ateşler saçarak, zehirli oklarını bana yöneltirken, ben sana âşık oldum Nehir...”
“Sen, tüm şatafatlı tanımlardan sıyrılıp en doğal halinle, yaramazlık yapan çocuklar gibi boynunu bükmüş bağışlanmayı beklerken, ben sana âşık oldum Deniz...” Yüreklere düşen ilk kıvılcımlar... Sonsuza dek süreceğine inanılan aşk, mutluluk... Ve o uğursuz kaza! Kadının belleğinde kalan son sözcükler... “Sıkı tutun Nehir!...”
YAZAR HAKKINDA
Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu. Değişik edebiyat türlerindeki yarışmalarda dereceler ve ödüller aldı.
• Kelebek (Hürriyet) gazetesinin Senaryo Yarışması’nda birincilik ödülü • I. Ulusal Nasrettin Hoca Gülmece Öykü Yarışması’nda 1. Mansiyon • İnkılâp Kitabevinin Aziz Nesin Gülmece Öykü Yarışması’nda Türkiye’de mizah öyküleri kitabı olan kadın yazar unvanı
• Bu Yayınevinin Çocuk Öyküleri Yarışması’nda 1. Mansiyon • Rıfat Ilgaz Gülmece Öykü Yarışması’nda birincilik ödülü • İzmir Büyük-şehir Belediyesi Çocuk Romanları Ödülü • İzmir Büyükşehir Belediyesinin Cumhuriyet’in 75. Yılı Çocuk Öyküleri • 10. Orhon Murat Arıburnu Ödülleri’nde uzun metrajlı film öyküsü dalında birincilik ödülü

En Son Yürekler Ölür - Canan Tan

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» İz - Canan Tan
» Piraye - Canan Tan
» Eroinle dans - Canan Tan
» Eroinle Dans - Canan Tan
» Karıncalar da Emekli Olur...
1 sayfadaki 1 sayfası