www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       Empty
MesajKonu: Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?    Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       Puce-p11Salı Ara. 21, 2010 10:44 pm

2010'un son 9 günü kaldı. Yeni bir yıla gün gün yaklaşıyoruz. Peki yeni yıl'dan beklentilerimiz neler?

Başlıyorum Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257
Ben ilk önce sınavı sağ salim atlatmak istiyorum. Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       72700
Sonra bekle beni İzmirrrr. Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       64744
Beyaz'a katılmak istiyorum.
Biraz şans'ta yağsa bana fena olmaz yani Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       72700
Kısaca mutlu, umutlu, şanslı bir yıl istiyorum Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257

Ya siz ? Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257
Letterbomb
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Bolüm ModeratorBölge Koruyucusu
Letterbomb

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 533
Yer Yer : Mars.

MesajKonu: Geri: Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?    Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       Puce-p11Çarş. Ara. 22, 2010 6:02 am

Hımm..Aslında karakter yetmez yazmaya amaa
Çok şanssız bi insan oldugum için bu yıldan öncelkle biraz şans diliyorum.
Mutlu olmayı,
Green Day'in bari bu yıl Türkiye'ye gelmesinii,
Dha büyük bna özel bi oda,
Bol bol yenilik, güzellik ve heyecan diliyorum kısacası yeaa. Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       72700
The Crow
Super Moderator
Barış Muhafızı
The Crow

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1788
Yer Yer : Orası , Burası Ne Fark Eder ki ?

MesajKonu: Geri: Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?    Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       Puce-p11Çarş. Ara. 22, 2010 6:05 am

masalsıhayat demiş ki:
2010'un son 9 günü kaldı. Yeni bir yıla gün gün yaklaşıyoruz. Peki yeni yıl'dan beklentilerimiz neler?

Ben ilk önce sınavı sağ salim atlatmak istiyorum. Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       72700
Sonra bekle beni İzmirrrr. Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       64744
Biraz şans'ta yağsa bana fena olmaz yani Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       72700
Kısaca mutlu, umutlu, şanslı bir yıl istiyorum Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257

Umarım sınavı kazanırsın melike'cim ve umarım yeni yıl sana şans mutlulu huzur getirir Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257

Hmm bi düşüneyim bakalım yeni yıl bana başarı getirsin istiyorum sadece başarı Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?    Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       Puce-p11Çarş. Ara. 22, 2010 8:47 am

PaJiR ~ demiş ki:
masalsıhayat demiş ki:

Umarım sınavı kazanırsın melike'cim ve umarım yeni yıl sana şans mutlulu huzur getirir Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257

Hmm bi düşüneyim bakalım yeni yıl bana başarı getirsin istiyorum sadece başarı Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257

İnşallah Nihal Senin ki de yormayacak bir istek Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       72700 umarım istediğin kadar başarı getirir yeni yıl:)

Esma'cım inşallah sen de istediğin gibi bir yıl geçirirsin Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?                       85257

Yeni yıl'dan beklentilerimiz ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Yeni Tema!
» Yeni Temamız!
» Yeni bir sağlık skandalı !
» Yeni Temamız Yapılıyor
» Yeni Tema Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası