www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Okumaya değer cümleler ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

Okumaya değer cümleler ..  Empty
MesajKonu: Okumaya değer cümleler ..    Okumaya değer cümleler ..  Puce-p11Ptsi Kas. 29, 2010 11:28 pm

Aslında annem seni anlatır dururmuş çocukluğumda, Meğer her masala seni anlatarak başlarmış. 'Bir varmış, Bir yokmuş'..
[Cemal Süreya]

Söylediğin her yalandan sonra "keşke hep çocuk kalsaydım" deme. Çünkü sölediğin her yalanda yeterince küçüldün zaten gözümde.
[Sunay Akın]

Çok yükseğe çıkamam bende yükseklik korkusu var. Ve kimseyi yarı yolda bırakamam bende 'alçaklık korkusu' var .
[Oğuz Atay]

Dün bi şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek çok acıtıyor ama "Ben seni çok özledim" .
[Sunay Akın]

Ne olmuş her fırsatta kendimle konuşuyorsam? Bakma sen yanlış demiş eskiler, Kendi kendine konuşana deli değil, yalnız derler.
[Cemal Süreya]

Cevap veriyorum "Zamanla herşey geçer" diyen akıllılara; "Geçen tek şey zamandır" anlayan, anlatsın anlamayanlara.
[Cemal Süreya]

Ortak yönümüz çoktu bizim, Birbirimiz için yaratılmıştık sanki. Aynıydı düşüncelerimiz: "Ben seni düşünürdüm, Sen kendini".
[Sunay Akın]

Seninle karşılaşmam hayatımın en büyük hatasıydı. Ve sırf seninle diğer tarafta karşılaşmamak için; helal ediyorum hakkımı.
[Yılmaz Erdoğan]

''Mutlu olmak istiyorsan bir amaca bağlan, İnsanlara ya da eşyalara değil..''
[Einstein]

Annesinden dayak yediği halde, yine 'Anne' diye ağlayan bir çocuktur aşk.
[Cemal Süreya]

Hayat bir sınavsa eğer hiç uğraşma, adını yaz ve çık. Belki sınıfta kalırsın; ama adının altında bembeyaz bi sayfa bırakırsın.
[Aziz Nesin]

"Hayatımda biri yok, Birinde hayatım var" diyebilmektir aşk.
[Can Dündar]

Okumaya değer cümleler ..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Okumaya değer cümleler .. [2]
» Okumaya değer cümleler .. [3]
» Okumaya değer cümleler .. [4]
» Değer mi?
1 sayfadaki 1 sayfası