www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 865
Yer Yer : Istanbul
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Empty
MesajKonu: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Perş. Kas. 18, 2010 11:40 pm

Yonetmen John Lyde Aclik Oyunlari'nin Katniss ve Rue'yla ilgili kisa filmini cekti.
Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 74081_170542826296957_164905386860701_482201_5441070_n

Caitlin Meyer (Clove), John Lyde (Yonetmen), ve Danielle Chuchran (Katniss)

Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 148743_170548272963079_164905386860701_482237_3941576_n

Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 2lb022a
Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 74151_170545016296738_164905386860701_482213_7836917_n
Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Auxvgg

Inanilmaz is cikarmis!

Rue’nun olum sahnesini ceken yonetmen filmi buyuk ihtimalle Garry Ross’un yonetecegini bildigini soyleyerek ekledi:
"Roller icin mukemmel olacak bir kac arkadasimi taniyorum,ve Lionsgate’in onlarin yetenegini gormesini isterim."

"Gercekten umuyorumki Lionsgate oyuncu listesini iyi secer.Umarimki oyuncular icin fazla buyuk birilerini secmezler…"

Cektigi kisa filmde Katniss ve Rue’yu canlandiran Danielle ve Savanna icin de:"ikisi de cok yeteneklia,onlarla film cekmek cok rahat ve eglenceliydi.Ikisi de dogru yaslarda ve hayranlarin istedigi ozelliklere sahip.."diye belirtti.
Çeviri : _katniss

En son _katniss tarafından C.tesi Şub. 05, 2011 4:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
legendezut
HG Fan
HG Fan
legendezut

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 241
Yer Yer : 13. Mıntıka

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Cuma Kas. 19, 2010 10:52 pm

Benim burada
Spoiler:
paylaştığımla aynı video. Cidden çok güzel olmuş. Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 72700
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11C.tesi Kas. 20, 2010 6:36 am

ozur dilerim,ben gormemistim :(
HungerGamesTR
Administrator
Başkan
AdministratorBaşkan
HungerGamesTR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1785
Yer Yer : Panem
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11C.tesi Kas. 20, 2010 6:41 am

Ana başlık bu. Sorun yok. Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 178338
cathinghpeeta~
New - HG
New - HG

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11C.tesi Kas. 20, 2010 7:35 am

Ayy inşallah olurlar bence yakışmış. Ama Katniss'in saçı siyah gibi geldi bana :/
HungerGamesTR
Administrator
Başkan
AdministratorBaşkan
HungerGamesTR

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Kas. 21, 2010 1:56 am

Bana da..
The Crow
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
The Crow

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1788
Yer Yer : Orası , Burası Ne Fark Eder ki ?

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Kas. 21, 2010 8:03 am

ayyy ama çok güzell olmuşşş .
bayıldım bayıldım Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 135653
Teşekkürler Esracım + 1 panem Lira Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 914957
peetakatniss
HG - Maniac
HG - Maniac
peetakatniss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1120
Yer Yer : Katniss'in Yanı

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Kas. 21, 2010 8:17 am

süper ya bayıldım...

Teşekkürler..
+panemlira
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Kas. 21, 2010 8:21 am

Tesekkurlerr:D
Bu arada Katniss'in saci zaten kitapta koyu renk diye geciyor,yani siyah heralde:D?
peetakatniss
HG - Maniac
HG - Maniac
peetakatniss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1120
Yer Yer : Katniss'in Yanı

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Kas. 21, 2010 8:25 am

böyle şeylere takılmayın bence ya ha kahverengi ha siyah.önemli olan role uygun olması Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 758391
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Ptsi Kas. 22, 2010 7:56 am

peetakatniss demiş ki:
böyle şeylere takılmayın bence ya ha kahverengi ha siyah.önemli olan role uygun olması Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 758391

kesinlikleeeeeeeeeeeeee Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 914957 Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 954239
HungerGamesTR
Administrator
Başkan
AdministratorBaşkan
HungerGamesTR

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Salı Kas. 23, 2010 8:11 am

Bu arada bahsettiğin röportajları da bekliyoruz Esra'cım.
Lionsgate zaten benim favori firmam. Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 914957
Linonsgate üzerine başka firma tanımam ve harika, kaliteli filmleri var. Yine böyle harika bir seriyi lionsgate aldığı için artık kendimi daha harika hissediyorum. Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 72700

Ellerine sağlık 5 PanemLira.
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Çarş. Kas. 24, 2010 7:04 am

HungerGamesTR demiş ki:
Bu arada bahsettiğin röportajları da bekliyoruz Esra'cım.
Lionsgate zaten benim favori firmam. Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 914957
Linonsgate üzerine başka firma tanımam ve harika, kaliteli filmleri var. Yine böyle harika bir seriyi lionsgate aldığı için artık kendimi daha harika hissediyorum. Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 72700

Ellerine sağlık 5 PanemLira.

hihi:D
en kisa zamanda yollamaya calisacagim.
Ben de Lionsgate'i cok seviyorum:D
super bir is cikaracaklarina eminim:D
Bu arada cok tesekkurler;)
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Perş. Kas. 25, 2010 12:26 am

Çok güzel olmuş ya gözlerim doldu katniss şarkıyı söylerken Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 896349
Filmle ilgili beklentilerim gittikçe artıyor umarım bu eşsiz serinin hakkını verebilirler.
Paylaşım için çok sağol esra Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 85257
+PL Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 178338
Letterbomb
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Bolüm ModeratorBölge Koruyucusu
Letterbomb

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 533
Yer Yer : Mars.

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Salı Ara. 07, 2010 6:38 am

Çok çok çok etkili yaa . Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 896349
arkadaslar açlık oyunlarının cekilecek bu filmin öncesinde kısa metraj filan her hangi bi filmi daha var mı ?
HungerGamesTR
Administrator
Başkan
AdministratorBaşkan
HungerGamesTR

Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Salı Ara. 07, 2010 7:54 am

Şu anlık yok sanıyoruz.
Letterbomb
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Letterbomb

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Salı Ara. 07, 2010 8:21 am

Evet ya bende baktım biraz yok. Filmi beklicez artık 3 sene ohoo..
Penelope
Haraç
Haraç
Penelope

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11C.tesi Ocak 22, 2011 1:41 am

Bayıldım ya.
Harika olmuş
Gözlerim doldu...Rue Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 896349
didodido
New - HG
New - HG

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Ocak 30, 2011 2:11 am

çokk acıklııı Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 49195( ve bahse girseydim paramı katniss'e yatırırdım Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 85257)) sabırsızlıkla bekliyorum filmi !!
*Rüzgar
HG - Master
HG - Master
*Rüzgar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 479
Yer Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Paz Ocak 30, 2011 8:16 am

harikaa. çok sağol ya çok beğendim. !
ama clove nin yüzü biraz garip Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 85257
zaten videoya söz yok Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 896349
Letterbomb
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Letterbomb

MesajKonu: Geri: Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]   Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] Puce-p11Çarş. Şub. 02, 2011 11:49 pm

Clove süper olmus bence bayıldımm tirki suratt Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film] 124813

Yonetmen John Lyde'den AÇLIK OYUNLARI FİLMİ! [Açlık Oyunları Kısa Film]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» ACLIK OYUNLARI FILM BUTCESI ACIKLANDI:60 MILYON $
» Açlık Oyunları Bileklikleri!
» Açlık Oyunları : Müttefikler
» Miley Cyrus Açlık Oyunları Hayranı!
» Açlık Oyunları 23 Mart 2012'de !!!
1 sayfadaki 1 sayfası