www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İz - Canan Tan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
katnissfire
VIP Uye
VIP Uye
katnissfire

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23

İz - Canan Tan Empty
MesajKonu: İz - Canan Tan   İz - Canan Tan Puce-p11Perş. Mart 10, 2011 2:20 am

İz - Canan Tan 21889789752113251

Yakın çevremizde benzerlerini görebileceğimiz gerçeklikte bir baba-kız öyküsü...

Babasına hayran Verda, hatta âşık. Biricik kahramanım diyor onun için. Ne var ki, yıllar önce annesiyle babasının boşanmasından sonra ayrı düşmüşler birbirlerine. Çatışmışlar, çelişmişler ama sevgileri içten içe hep sürmüş. Kariyerinde zirveye ulaşmış ünlü avukat Vedat Karacan’ın intiharıyla başlıyor öykü. Bu beklenmedik ölümün ardında yatan gizi çözmek Verda’ya düşmektedir. Geriye dönüp baktığında yüzleştiği keşke’leriyle, pişmanlıklarıyla ve içini kavuran devasa bir özlemle sürecektir babasının izini...

Minicik çocuk ellerimi avucunun içine hapsettiğinde, yüreğim yüreğinde eriyordu babacığım. Parmaklarım büyüdü diye mi tutmuyorsun artık ellerimi? Keşke hep küçük kalsalardı... Ne oldu da ayrıldı ellerimiz baba? Hiçbir zaman soramadım bunu sana. Sormak istediğimde fırsat olmadı, fırsat olduğunda cesaretim... Soluk soluğa okuyacağınız, farklı bir Canan Tan romanı...

Enise Feyza
Haraç
Haraç
Enise Feyza

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37

İz - Canan Tan Empty
MesajKonu: Geri: İz - Canan Tan   İz - Canan Tan Puce-p11Perş. Mart 10, 2011 5:53 am

Bunu da kesinlikle okumalıyım..İz - Canan Tan 72700 Konusunu ilk defa okudum ama güzele benziyor.. Ben yüreğim seni çok sevdiyi okumuştum ve çok memnun kalmıştım..İz - Canan Tan 72700
Teşekkürler,bilgilendirme için..İz - Canan Tan 72700

İz - Canan Tan

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Piraye - Canan Tan
» Eroinle dans - Canan Tan
» En Son Yürekler Ölür - Canan Tan
» Eroinle Dans - Canan Tan
» Yüreğim seni çok sevdi - Canan Tan
1 sayfadaki 1 sayfası