www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
katnissfire
VIP Uye
VIP Uye
katnissfire

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23

Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Empty
MesajKonu: Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]   Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Puce-p11Perş. Mart 10, 2011 2:16 am

Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Hayats

KAYIP GÜL romanı 50 ülkede 43 dile çevrilen genç Türk romancı Serdar Özkan’dan…

Türkiye’de 63 hafta Çok Satanlar listelerinde kalan, son yılın en çok okunan romanı Kayıp Gül’ün yazarından okurun yüreğini ısıtacak yeni bir roman.

Hayata kırgın bir yetişkin. Bir yunus ile “hayatın ışıklarını yakacak” çok özel bir dostluk. Karşılıksız sevgi, ümit ve hayata dair mucizevi bir yolculuk…

Bugüne kadar 50 ülkede 43 dile çevrilen, tüm zamanların en çok okunan ve sevilen kitapları Simyacı, Küçük Prens ve Martı ile birlikte anılan Kayıp Gül'ün yazarı Serdar Özkan, yeni romanı Hayatın Işıkları Yanınca ile okuru gerçek hayatın içinde büyülü bir dünyaya taşıyor.

Dünyaca ünlü kadın dergisi VOGUE İtalya’nın “Hayat mucizesi üzerine zarif bir roman” diye nitelediği Hayatın Işıkları Yanınca, sevgi üzerine bir solukta okuyacağınız sıra dışı bir serüven.

Yabancı Basından:

“İlk romanı Kayıp Gül onu 50 ülkenin kitapçılarına taşıyan bir yayıncılık olayıydı. İkinci romanı Hayatın Işıkları Yanınca ile, onun ismi şimdiden Paulo Coelho, Richard Bach ve hatta Saint Exupéry ile birlikte anılıyor. ”

Corriere della Sera – İTALYA

“Hayat mucizesi üzerine zarif bir roman.”

VOGUE - İTALYA
Enise Feyza
Haraç
Haraç
Enise Feyza

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37

MesajKonu: Geri: Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]   Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Puce-p11Perş. Mart 10, 2011 5:46 am

Kayıp gülü okumuş ve beğenmiştim.. Bunu da çk merak ediyorum ama sınava hazırlana bi öğenciyim bu yüzden yazın okuyabilicem..:S Ama yazın okuyacğm ilk kitaplardan.. Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] 914957
paylaşım için teşekkürler..Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] 72700
katnissfire
VIP Uye
VIP Uye
katnissfire

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23

MesajKonu: Geri: Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]   Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Puce-p11Cuma Mart 11, 2011 4:21 am

Ben okudum ve çok begendim . .
Serdar özkan 'ın kalemi çok büylü . .
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]   Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Puce-p11C.tesi Nis. 30, 2011 7:55 pm

Daha dün bitirdim çok beğendim.
Serdar Özkanın kalemi gerçekten büyülü..
Paylaşım için teşekkürler(:
The Crow
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
The Crow

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1788
Yer Yer : Orası , Burası Ne Fark Eder ki ?

MesajKonu: Geri: Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]   Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] Puce-p11Paz Mayıs 01, 2011 4:10 am

Rica ederim mel Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ] 85257

Hayatın Işıkları Yanınca - Serdar Özkan [ Kayıp Gül'ün Yazarından ]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Kayıp Gül - Serdar Özkan
» SERDAR OZKAN-KAYIP GUL
» Kayıp Sembol - Dan Brown
» HARLAN COBEN-KAYIP
» 5 GÜNDÜR KAYIP KIZIN TOPRAĞA GÖMÜLÜ CESEDİ BULUNDU
1 sayfadaki 1 sayfası