www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Şizofrenik sözler..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

Şizofrenik sözler.. Empty
MesajKonu: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Paz Ocak 23, 2011 1:19 am

*Çıkardığı seslere bakılırsa, bilgisayarım önceki hayatında elektrik süpürgesiymiş.

*Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorLar. O da birşeymi ? Ben kaLbimden öküz çıkardım

*- Saat kaç Anne? - Öyle bir geçer zaman ki... - Yemek ne Anne? - Yemekteyiz... - Anne iyi misin? - Doktorlar..

*Doktor "korkularının üzerine gitmelisin" diyince mahalleden Hayrullah abinin üzerine yürüdüm, ağzımı burnumu kırdı.

*16.bölümde Caroline'e "Avcunu yala" diyen Osman'dan sonraki bölümlerde "sus ve yalamaya devam et" demesini bekliyoruz.

*Tükenmez kalemin tükendiğine inanmayıp ucuna 'hoh' layan umut dolu insan bizdendir .

*Dikkat boyalı'dır yazan yerı parmağınla kontrol ediyosan kesınlıkle Türk'sün.

*Yeni giydiğim çoraplarla banyoda ıslak yere bastığım an kaçıp gidesim geliyor buralardan. Çok uzaklara. O derece dertleniyorum.

*Asansörü çağırdığını zannedip gelmesini bekleyen kişi ile kettle'ı çalıştırdığını zannedip başında bekleyen kişiyi tanıştırdım, çok mutlular <3

*Sınavda "Adınız" yazan yere adını ve soyadını yazdıktan sonra altta "Soyadınız" kısmını görürsün ya. İşte o inceden koyar adama.

*-Ferhunde? +Burda -Caroline? +Burda -Fatmagül'ün yengesi? +Burda -Ayşegül? +Burda. -Ordu hazır. + dünyayı fethetmeye gidiyoruz

*''Kızım Nerede'' dizisinin en büyük eksiği oyuncu kadrosunda Müge Anlı'nın olmaması. Müge Anlı olsa; 2. bölümde bulurdu kızı.

*Kavga edip birbirini tanımayan tek ırk Türk Milletidir. Bkz; "-Kimsin lan sen + Sen kimsin lan - Kimsin oğlum +Lan sen kimsin -.

*Eski hocalarımdan birini yolda gülerken görüp, yanına gidip "komik bi şey varsa, söyle de hep beraber gülelim" demek istiyorum.

*Koltukta uyuyunca üzerini örtene anne,git yerine yat lan diyene baba,"Heyy cvp vercekmsn."diye 20. smsi gönderene sevgili denir

*Omzuna yattım. "Napıyorsun?" dedi. "Salağa yatıyorum." dedim. Sustu.

*'' Erikli su aldım, içinden Erik çıkmadı '' esprisini yapan arkadaşımın boğazını testereyle kestim.Pişman değilim.

*Senin seviyene dusmem kusura bakma dedi , sen hic asagidan yukari dusen birsey gordun mu dedim.. Sustu

*Güzellik uykusundαn uyαndım. diye şirinlik yαpαn kızα , ' Olmαmış bir dαhα yαt ' dedim. Mutluyum.

*Selαm ben feysbuk'dα sürekli lαf sokulαn eski sevgili. Olαyları bide benden dinleyin istedim, bunun αnαsıgil beni istemedi.

*Merhaba sivilce , kenarlarda hiç çıkma tamam mı? Ortala şöyle, tam merkeze yerleş. Süpersin !

*Tuvalette biri olduğunu bile bile kapıya vuran şahısa soruyorum ; içerdekinin "geel" demesini mi bekliyosun?

*Bazı şarkıların arasında "Dii Ceey Onurr" gibi sesler duyuyorum. Çok Korkuyorum Lan .

^Alıntıdır. Şizofrenik sözler.. 72700

OguzJaNn
HG Fan
HG Fan
OguzJaNn

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 224
Yer Yer : Bizim Ev

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Çarş. Ocak 26, 2011 2:42 am

*Kavga edip birbirini tanımayan tek ırk Türk Milletidir. Bkz; "-Kimsin lan sen + Sen kimsin lan - Kimsin oğlum +Lan sen kimsin -.

Şizofrenik sözler.. 72700 Şizofrenik sözler.. 72700 Şizofrenik sözler.. 72700
*Rüzgar
HG - Master
HG - Master
*Rüzgar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 479
Yer Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Çarş. Ocak 26, 2011 2:54 am

cidden koptum Şizofrenik sözler.. 124813
süpersin mel. Şizofrenik sözler.. 72700
nightmare
Yardımcı Admin
Başkan Yardımcısı
Yardımcı Admin  Başkan Yardımcısı
nightmare

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 85
Yer Yer : Adana

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Çarş. Ocak 26, 2011 3:11 am

Bi kaç tanede benden. Şizofrenik sözler.. 85257

Daha anne karnındaki 6 aylık çocuğa Facebook açan ve duvarına "bekleyin geliyorum Şizofrenik sözler.. 72700" yazan Türk insanı , canımsın . ♥️

Ciddi ciddi karşıdan karşıya geçerken önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa bakan birini görürseniz kaçın, işeyecek oraya o.

Birisiyle 31 Aralıkta çıkmaya başlayıp, 1 Ocakta ayrılıp soranlara 1 yıl çıktık demek istiyorum ♥️.

Otobüste platonik aşka yakalanıp, otobüsten inince aşk acısı çeker Türk genci.

senaakay36
HG - Master
HG - Master
senaakay36

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 333

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Çarş. Ocak 26, 2011 3:42 am

Güzellik uykusundαn uyαndım. diye şirinlik yαpαn kızα , ' Olmαmış bir dαhα yαt ' dedim. Mutluyum. ♥️
*Yeni giydiğim çoraplarla banyoda ıslak yere bastığım an kaçıp gidesim geliyor buralardan. Çok uzaklara. O derece dertleniyorum. Şizofrenik sözler.. 124813

*Rüzgar
HG - Master
HG - Master
*Rüzgar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 479

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Çarş. Ocak 26, 2011 3:59 am

nightmare demiş ki:
Bi kaç tanede benden. Şizofrenik sözler.. 85257

Daha anne karnındaki 6 aylık çocuğa Facebook açan ve duvarına "bekleyin geliyorum Şizofrenik sözler.. 72700" yazan Türk insanı , canımsın . ♥️

Ciddi ciddi karşıdan karşıya geçerken önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa bakan birini görürseniz kaçın, işeyecek oraya o.

Birisiyle 31 Aralıkta çıkmaya başlayıp, 1 Ocakta ayrılıp soranlara 1 yıl çıktık demek istiyorum ♥️.

Otobüste platonik aşka yakalanıp, otobüsten inince aşk acısı çeker Türk genci.

Şizofrenik sözler.. 914957 Şizofrenik sözler.. 641166
Letterbomb
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Bolüm ModeratorBölge Koruyucusu
Letterbomb

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 533
Yer Yer : Mars.

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Çarş. Ocak 26, 2011 4:42 am

Ahaha çok güzel ya tesekkürler arkadaslar Şizofrenik sözler.. 72700

Birkaç tanede benden.
*bilmem nerede yaşayıp facebookta yaşadığı yere paris,new york yazan kız..merhaba,bizde marstanız.
*Kızlar kacanı erkekler acanı kovalar.
*Bir dönem boyunca sınıftaki çalışkan kesimin suratına bakmayıp, final öncesi birden kanka olan genç..Oscar senin!
*Facebook "ne düşünüyorsun?" diye sora sora o kadar akıllara yer etmişki,içip kafayı bulan sevdiğinden önce Facebook'a yazıyor.
*İster tikky,ister cix ol paraları yağdırdığın o pijama takımını gece belin açılmasın diye kafana kadar çekiyorsun ya,hiç bi havan kalmıyo.
*Samanyolu Tv Müzik - Allah Yolanda Be Cool
Şizofrenik sözler.. 72700
soulwater
Haraç
Haraç
soulwater

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Ptsi Şub. 28, 2011 12:18 am

*Doktor "korkularının üzerine gitmelisin" diyince mahalleden Hayrullah abinin üzerine yürüdüm, ağzımı burnumu kırdı. Şizofrenik sözler.. 641166

Hepsi süper bunların Şizofrenik sözler.. 124813
Sağol Tatlım (:
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Ptsi Şub. 28, 2011 12:30 am

Rica ederim canım (:
Şizofreniye ilgim büyük biliyosun Şizofrenik sözler.. 72700
soulwater
Haraç
Haraç
soulwater

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11Ptsi Şub. 28, 2011 12:31 am

Bilmezmiyim Şizofrenik sözler.. 641166
peetakatniss
HG - Maniac
HG - Maniac
peetakatniss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1120
Yer Yer : Katniss'in Yanı

MesajKonu: Geri: Şizofrenik sözler..   Şizofrenik sözler.. Puce-p11C.tesi Mart 12, 2011 2:56 am

Omzuna yattım. "Napıyorsun?" dedi. "Salağa yatıyorum." dedim. Sustu.

*'' Erikli su aldım, içinden Erik çıkmadı '' esprisini yapan arkadaşımın boğazını testereyle kestim.Pişman değilim.

*Senin seviyene dusmem kusura bakma dedi , sen hic asagidan yukari dusen birsey gordun mu dedim.. Sustu ( çok iyi bi cvp cidden )
Şizofrenik sözler.. 925866

Şizofrenik sözler.. 124813 Şizofrenik sözler.. 124813 çok komik ya

Şizofrenik sözler..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Çocuklardan Kapak Olan Sözler!
» Ünlü düşünürlerden, filozoflardan sözler ..
1 sayfadaki 1 sayfası