www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 865
Yer Yer : Istanbul
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Empty
MesajKonu: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 14, 2011 6:19 am

MTV Hollywood Crush'ın haberine göre Aclık Oyunları Filmi 13 yaş ve üzeri olacak.(13 yaş altı ebeveynleriyle izleyebilir:)
Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 281x21119

Gary Ross Entertainment Weekly dergisine yaptıgı acıklamada
"Film 18 yaş ve üzeri olmayacak.Çünkü 12-13-14 yaşlarındaki hayranlarında filmi seyredebilmelerini istiyorum."

18 yaş sınırlaması olması bir çok genç hayran için çok kötü olacaktı.Bu onların hikayesi ve bunu tamamen izlemeyi hakediyorlar.Çok fazla kanlı etli sahneler yapmayacagım, sürükleyici,ılgi uyandırıcı ve biraz korkutucu olacak.

Arkadaşlarımla filmin yas sınırlamasının 18 yas uzerı olması gerektıgını,yoksa hikayeyi hakkıyla yapamayacagımız konusunda tartıstık.Ama ben o zaman da bu fikre katılmamıstım.Evet,kitaptaki ölüm sahneleri dehşet verici ve korkutucu,ama öldürmeleri çok fazla kan olmadan da gerçekleştirebilirler.Kısa film(John Lyde'in çektigi Katniss ve Ruenun kısa filmi kastediyor) bunu zaten kanıtladı. "

Çeviri :
_katniss
*Çok haklı,öyle kanlı sahneler çok fazla olursa filmin şıklığı kalmaz bence de..
Gary işini biliyor,ona tüm kalbımızle güveniyoruz Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 914957

En son _katniss tarafından C.tesi Şub. 05, 2011 4:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
HungerGamesTR
Administrator
Başkan
AdministratorBaşkan
HungerGamesTR

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1785
Yer Yer : Panem
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 14, 2011 6:32 am

Kesinlikle mantıklı bir karar. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 914957
13 Yaş üstü. 18 de olsaydı birşey farketmezdi o zaman 18 yaşında oluyoruz. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
Filme girceğimiz zamanı hayal ediyorum.
Ve 4 gözle bekliyorum.

Garry & Lionstage'e güveniyorum. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 85257
_katniss
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
_katniss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 865
Yer Yer : Istanbul
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Finnick

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 14, 2011 7:00 am

HungerGamesTR demiş ki:
Kesinlikle mantıklı bir karar. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 914957
13 Yaş üstü. 18 de olsaydı birşey farketmezdi o zaman 18 yaşında oluyoruz. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
Filme girceğimiz zamanı hayal ediyorum.
Ve 4 gözle bekliyorum.

Garry & Lionstage'e güveniyorum. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 85257

Haha:D 19 Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
ama olsun o donemin 13luklerine filan yazik:P
HungerGamesTR
Administrator
Başkan
AdministratorBaşkan
HungerGamesTR

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1785
Yer Yer : Panem
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Haymitch
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 14, 2011 7:02 am

Ahaha Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
Letterbomb
Bolüm Moderator
Bölge Koruyucusu
Bolüm ModeratorBölge Koruyucusu
Letterbomb

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 533
Yer Yer : Mars.

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 14, 2011 12:13 pm

Bencede 13 yaş üzeri olsun tabii o zaman bizim için farketmiyor ama Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
Ya çok kanlı olmasın diye hızlı hızlı da gecmeseler ölme sahnelerini o kadar bekliyeceğiz ya aynen düşündükçe heyecanlanıyorum Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Salı Ocak 18, 2011 11:30 pm

Farketmez benim için sınır, 13te olsa 18 de olsa gidicem Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
FighterGirl
HG - Master
HG - Master
FighterGirl

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 277
Yer Yer : Ankara

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 21, 2011 8:34 am

ooo yaş sınırı bile belli bi oyuncular ve filmin kendisi eksik Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 72700
13 yaş üzeri haa... hmmm... 2013 te 17 yaşımda olacağım ama kardeşim 12 ! haha o izleyemez Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 954239
çok kanlı sahnelere gelince işin suyun çıkarmadıkları sürece bence kanlı sahneler süper olur ve bence bu yönetmen süper bir iş çıkaracak gibi gözüküyor Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 655693
senaakay36
HG - Master
HG - Master
senaakay36

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 333
Yer Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 21, 2011 9:32 am

Bencede mantıklı bir karar olmuş Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 85257
Dediğiniz gibi Garry & Lionstage'e güveniyorum. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 85257
*Rüzgar
HG - Master
HG - Master
*Rüzgar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 479
Yer Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 21, 2011 10:36 am

en mantıklısı bu. gerçi öyle olmasa da dvd çıkınca alır izlerdim Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 641166
iki yıl nasıl beklicez ya Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 984614
Penelope
Haraç
Haraç
Penelope

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Cuma Ocak 21, 2011 10:52 am

18 yaş sınırı olması hakikaten pek çok kitap hayranı filmi izleyebilmesi çok zor olacaktı.
Mantıklı karar. Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 914957
peetakatniss
HG - Maniac
HG - Maniac
peetakatniss

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1120
Yer Yer : Katniss'in Yanı

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11C.tesi Mart 12, 2011 1:53 am

*Rüzgar demiş ki:
en mantıklısı bu. gerçi öyle olmasa da dvd çıkınca alır izlerdim Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 641166
iki yıl nasıl beklicez ya Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 984614

sayılı gün çabuk geçermiş .D
The Crow
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
The Crow

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1788
Yer Yer : Orası , Burası Ne Fark Eder ki ?

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Perş. Mayıs 19, 2011 3:26 am

Evet çok mantıklı bencede yazık olurdu 18 altı insanlara .s
sen o kadar bekle ama filmi izleyeme Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. 984614
lindy
New - HG
New - HG
lindy

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.   Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak. Puce-p11Perş. Mayıs 19, 2011 8:12 am

iyi olmuş ya
zaten vizyona girmesine çok var bi de giremezsem yAZIK OLURDU

Film 13 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçin Olacak.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Kristin Chenoweth'in hayranlar tarafından film için seçilmesine tepkisi :D
» Toby Jones, Claudius Templesmith Olacak -Resmi-
» Liam Hemsworth Peeta mı olacak ?
» Oscar onur ödülleri kimlerin olacak?
» Woody Harrelson Haymitch olacak!!!! -Resmi-
1 sayfadaki 1 sayfası