www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Katniss'in yerinde olsam..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BESTE _ PEETA
Haraç
Haraç
BESTE _ PEETA

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 82

Katniss'in yerinde olsam.. Empty
MesajKonu: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Cuma Ocak 07, 2011 4:44 am

Katnisin yerinde olsam şunu yapardım dediğiniz bir olay varmı? Mesela ; 'Katniss'in yerinde olsam Gale'i seçerdim (böyle düşünmüyorum sadece örnek olsun amacıyla yazdım Katniss'in yerinde olsam.. 85257 )
Katniss'in yerinde olsam.. 178338
FighterGirl
HG - Master
HG - Master
FighterGirl

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 277
Yer Yer : Ankara

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Cuma Ocak 07, 2011 10:32 am

Katniss'in yerinde olsam isyancıların capitol halkı için hazırlamak istedikleri son açlık oyunlarına hayır derdim (gerçi evet denince de yapılmadı ama olsun)
Penelope
Haraç
Haraç
Penelope

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 45

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11C.tesi Ocak 22, 2011 1:49 am

Katniss'in yerinde olsam Başkan Snow'u halkın eline bırakmazdım,tıpkı Prim'in ölümüne neden olan gibi oku fırlatırdım.(Biraz acımasız oldu ama o adam az çektşrmedi millete.) study
masalsı
Super Moderator
Barış Muhafızı
Super ModeratorBarış Muhafızı
masalsı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1378
Favori Karakter :
  • Katniss
  • Peeta
  • Gale
  • Haymitch
  • Finnick
  • Johanna
  • Rue

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Paz Ocak 23, 2011 1:54 am

2. mıntıkaya gidip Gale'e bir yumruk atar Peeta'nın yanına dönerdim.
BESTE _ PEETA
Haraç
Haraç
BESTE _ PEETA

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Çarş. Şub. 09, 2011 3:03 am

ahaha, güzel fikirler özellikle yumruk fikrini çok beğendim Katniss'in yerinde olsam.. 72700 Katniss'in yerinde olsam.. 743982
ladygenius
Haraç
Haraç
ladygenius

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 57
Yer Yer : Bursa

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11C.tesi Şub. 19, 2011 7:06 am

Katniss'in yerinde olsaydım Peeta kendini boşlukta hissettiğinde ona inciyi gösterip, yada onu sevdiğimi söyleyip kendimi affettirmeye falan çalışırdım; onu suçlamaya değil. Peeta'nın 3. kitapta her dediği içime işledi :( Hatta bir ara Katniss'ten nefret ettim bile diyebilirim. Özellikle Capitol'e giderken Gale'le öpüşmesi. O sayfayı atlamıştım...
BegümDD
New - HG
New - HG

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Paz Mart 13, 2011 3:31 am

[b]Katniss'in yerinde olsam gale ile hiç bir şey yaşamazdım.Katniss'e sinir oldum .peeta ve gale arasında kalıyor.Halbuki Peeta onun için neler yapmışitı...
BESTE _ PEETA
Haraç
Haraç
BESTE _ PEETA

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Paz Mart 13, 2011 5:52 am

Haklısın aslında Katniss'in yerinde olsam.. 72700 Katniss'in yerinde olsam.. 914957
the girl on fire
Çevirmen
Haberci
ÇevirmenHaberci
the girl on fire

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 307
Yer Yer : Alex'in yanında çay içip, poğaça yiyor.

MesajKonu: Geri: Katniss'in yerinde olsam..   Katniss'in yerinde olsam.. Puce-p11Paz Mart 13, 2011 7:45 am

Katniss'in yerinde olsam Coin'i de Başkan Snow'u da Açlık Oyunları'na gönderirdim. Acımazsız biri değilimdir ama ikisine de az kin beslemedim. Ya da Snow'a Peeta'ya yaptığı gibi işkence uygulardım. Öyle gizlice de değil. Açlık Oyunları'nda çocuklarını, yakınlarını kaybeden herkesin önünde.

Katniss'in yerinde olsam..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası