www.aclikoyunlari.org
www.aclikoyunlari.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Bia
Haraç
Haraç
Bia

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 29

Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl) Empty
MesajKonu: Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl)   Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl) Puce-p11Cuma Ara. 24, 2010 8:25 am

Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl) Boleyn-kizi-other-boleyn-girl-mb10172_151542_r1

Yönetmen : Justin Chadwick
Senaryo : Peter Morgan, Philippa Gregory
Oyuncular : Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Jim Sturgess, Mark Rylance
Filmin Türü : Drama, Tarih
Orijinal Adı : The Other Boleyn Girl
Yapımcı Firma : BBC Films
Yapım Yılı : 2008
Yapım Ülkesi : İngiltere, ABD
Orijinal Dili : İngilizce
Filmin Süresi : 115 dakika

Mary Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde Kral VII. Henry’nin gözlerini kamaştırır. Kralın sonsuz ilgisi karşısında tüm varlığı alt üst olan Mary’nin krala olan aşkı her geçen gün artarken, apaçık yaşanan bu aşkın beraberinde sarayın taçsız kraliçesi olarak görülmeye başlanır. Zamanla kralın ilgisini kaybetmeye başlayan Mary, karşısında rakip olarak kardeşi Anne’i bulacaktır.

ladygenius
Haraç
Haraç
ladygenius

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 57
Yer Yer : Bursa

MesajKonu: Geri: Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl)   Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl) Puce-p11C.tesi Şub. 26, 2011 9:45 am

İzleyen varsa biri söylesin ya... Beğenildi mi bu seri ? Çıkalı çok oldu ve ben çok merak ediyorum... Ama değmeyecekse almayacağım.
Prim
HG Fan
HG Fan
Prim

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 131
Yer Yer : Panem

MesajKonu: Geri: Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl)   Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl) Puce-p11C.tesi Mart 19, 2011 4:19 am

Arkadaşlar filmi defalarca izledim. Aynı zamanda kitabınıda okudum. Harikanın da ötesinde. Natalie Portman-Scarlett Johnssoon-Eric Bana üçlemesini sakın kaçırmayın. Hatta kitabını okuyun sonra filmini izleyin.

Boleyn Kızı (The Other Boleyn Girl)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Çamaşırcının Kızı Küçücük - Orhan Kemal
» Kırmızı Başlıklı Kızı Anlatan Çocuk
» Avox Kızı Belli Oldu -Resmi
1 sayfadaki 1 sayfası